Greta: 511067351 Magda : 796195177 kontakt@soshusky.pl

Amor to piękny pies w typie Alaskan Malamute, urodzony w około 2015 roku. Jako typowy przedstawiciel rasy odznacza się sporą siłą oraz temperamentem. W grupie psów zdecydowanie chce dominować, lepiej dogaduje się z sukami, jednak poradzi sobie też ze zrównoważonym psem. Spacer z Amorem należy do przyjemności, bez problemu dostosowuje się do tempa przewodnika, wystarczy dać mu krótkie sygnały. Stosunek psa do dzieci jest obecnie nieznany, jednak polecamy go do tych starszych, ze względu na rozmiar psa. Amor lubi i potrafi skakać, bez problemu przeskakuje nawet wysokie ogrodzenie, więc nie nadaje się na podwórko. Bardzo dobrze sprawdzi się jako pies biegający z przewodnikiem lub przy rowerze, ma chęć do pracy.

Województwo: podlaskie
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak
Płodność: wykastrowany
Stosunek do dzieci: polecany do starszych dzieci ze względu na rozmiary
Stosunek do psów/suk: należy ostrożnie dobierać kompana
Stosunek do kotów: nieznany Charakter psa: przyjazny i zrównoważony w stosunku do człowieka, dominujący w stosunku do psów
Aktywność psa: wysoka
Potrzeby psa: długie i intensywne spacery, dodatkowa aktywność (bieganie, zaprzęg), obecność człowieka

600184160
kamil@soshusky.pl

Pies znajduje się pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky .Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne lata, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.