Greta: 511 067 351 Karolina: 601 633 589 kontakt@soshusky.pl

Opal to młody, ur. w 2017 pies, mix owczarka belgijskiego z huskym. Po początkowych trudnościach adaptacyjnych otworzył się i pokazał, że jest aktywnym i odrobinę bojaźliwym psem. Ponieważ, jest jeszcze młody ( a jako mix owczarka chętny do nauki) można popracować nad pewnością siebie u psa. Chętnie spaceruje, a na spacerach zachowuje się grzecznie. Lubi poznawać inne psy z którymi chętnie się bawi. Jest młodym psem z potencjałem na psa pracującego. Jego zachowanie wskazuje na typowo domowe wychowanie. W stosunku do nowych ludzi szybko się przełamuje, przy odpowiednim prowadzeniu będzie fajnym socjalnym psem. Polecamy Opala ludziom aktywnym, którzy chcieli by rozwijać duże możliwości psa.

Pies jest pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne lata, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

kontakt:
przemek@soshusky.pl
tel: 790 654 445

Województwo: opolskie
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak
Płodność: wykastrowany
Stosunek do dzieci: niesprawdzony
Stosunek do psów/suk: chętnie bawi się z psami. Napastowany, przy pełnej prowokacji, postawi się, nie ustąpi.

Stosunek do kotów: koty wolno biegające goni, nieznany stosunek przy kontakcie twarzą w twarz, ze wskazaniem na ostrożny.

Charakter psa: po trudnościach adaptacyjnych otworzył się. Odrobinę bojaźliwy.

Aktywność psa: aktywny, z potencjałem na psa pracującego.
Potrzeby psa: wymaga przynajmniej długich spacerów, bieganie, zabawy.