Greta: 511 067 351 Karolina: 601 633 589 kontakt@soshusky.pl

SAMPO

Sampo to pies w typie rasy Siberian Husky ur. ok 2011r. o pięknym rudo-białym umaszczeniu. Nie jest psem dla każdego. Wiele wycierpiał w swoim życiu, został znaleziony przywiązany do drzewa. Jego przyszły opiekun musi przede wszystkim najpierw zdobyć jego zaufanie. Sampo ma silny charakter i potrzebuje konsekwentnego, spokojnego i cierpliwego człowieka. Lubi być głaskany, ale z czesaniem ma problem. Na spacerze idzie grzecznie, co w przypadku północniaków nie jest oczywiste. Pies może zamieszkać w bloku, jak i w domu z podwórkiem. Pozostawiony na ogrodzonej posesji pod okiem opiekuna nie ucieka. Może mieszkać w kojcu. Zachęcamy do przemyślanej adopcji.

Pies znajduje się pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne 10-15 lat, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

Kontakt:
greta@soshusky.pl
tel. 511 067 351

Województwo: podlaskie
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak
Płodność: wykastrowany
Stosunek do dzieci: pozytywny do dzieci powyżej 6 lat
Stosunek do psów/suk: ogólnie pozytywny
Stosunek do kotów: niesprawdzony
Charakter psa: spokojny indywidualista, miły, niewymagający, umie stanowczo zasygnalizować że coś mu się nie podoba.
Aktywność psa: średnia, długie spacery, spokojne wędrówki poznawanie nowych terenów.
Potrzeby psa: kontakt z człowiekiem, wyrozumiałość, w początkowej fazie aklimatyzacji mile widziany dom z ogrodem, nieograniczony wstęp do domu.

Wydarzanie Sampo:  https://www.facebook.com/events/299276653571177/