Greta: 511 067 351 Karolina: 601 633 589 kontakt@soshusky.pl

Jantar to niespełna 3 letni pies w typie SH. Jego życie nie było łatwe i odcisnęło piętno w psychice. Jest wesołym, towarzyskim psem, który przeszedł behawioralną przemianę. Lubi ludzi, a z innymi psami i sukami dogaduje się świetnie. Nie polecamy go do małych dzieci, ze względu na temperament psa, jednak może mieszkać w domu w którym są nastolatki. Pies nie ma tendencji do ucieczek dlatego może zamieszkać zarówno w bloku jak i domu z ogrodem. Nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi podczas których należało by używać kagańca. Wymaga zdecydowanego i konsekwentnego pana, który zapewni mu sporą dawkę codziennej aktywności.

Pies znajduje się pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne lata, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

Kontakt:
greta@soshusky.pl
tel: 511 067 351

Województwo: podlaskie
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak
Płodność: wykastrowany
Stosunek do dzieci: powyżej 16 lat do młodszych nie polecamy
Stosunek do psów/suk: pozytywny
Stosunek do kotów: negatywny
Charakter psa: wesoły, gadatliwy, w kontakcie z człowiekiem dość nachalny

Aktywność psa: silny, wytrzymały pies, świetny towarzysz na dogtrekking a nawet bieganie

Potrzeby psa: regularne spacery, z racji problemów z zachowaniem potrzebuje osoby konsekwentnej, stanowczej i jednocześnie łagodnej