Greta: 511 067 351 Karolina: 601 633 589 kontakt@soshusky.pl

Lola to suczka w typie husky, urodzona w około 2009 roku. Do schroniska trafiła 21.08.2019 r.
Jest idealnym psem dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z psami ras północnych.
Lola ma dość spokojne usposobienie. Jest kulturalna i delikatna w kontakcie z człowiekiem. Lubi również grzeczne dzieci, które umieją ładnie zachować się względem psa. Na spacerze nie głuchnie jak typowy haszczak, potrafi zainteresować się człowiekiem. Pięknie się da odwołać oraz równie pięknie chodzi na smyczy, jak na haszczaka oczywiście 😉
Pomimo wieku Lola jest aktywnym psem, potrafiącym nadal swobodnie biegać po kilka kilometrów i swobodnie odbywać wielokilometrowe wędrówki. Jest również bardzo spokojna podczas jazdy autem – kładzie się i zasypia 🙂.
W stosunku do innych psów jest dominująca, jednak bez potrzeby tego nie wykorzystuje. To typ, który lubi rządzić. Psy z którymi mieszka w boksie ustawiła pod siebie i to ona pełni rolę szefowej. W rękach mądrego opiekuna mogłaby zamieszkać z innym psem.
Stosunek do kotów i innych zwierząt nieznany.

Pies jest pod opieką Stowarzyszenia SOS Husky. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, spotkanie przed i po adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Zwierzę nie jest rzeczą! Posiadanie psa to zobowiązanie na kolejne lata, więc zanim się zdecydujesz to zastanów się dwa razy.

Kontakt:
greta@soshusky.pl
tel. 511 067 351 (nie odpowiadamy na SMS-y)

Województwo: podlaskie
Szczepienia: p / wściekliźnie
Odrobaczenie: tak
Płodność: wysterylizowana
Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów/suk: dominująca do psów – z większymi sukami raczej się nie dogada

Stosunek do kotów: nieznany, ale wykazuje silne cechy instynktu łowieckiego

Charakter psa: jest idealnym psem dla osób które chcą rozpocząć swoją przygodę z pasami ras północnych. Jest sunią o dość spokojnym usposobieniu i delikatną w kontakcie z człowiekiem. Lubi również dzieci. Na rodzinnym spacerze nie głuchnie jak typowy haszczak tylko potrafi również zainteresować się człowiekiem. Pięknie się da odwołać oraz równie pięknie chodzi na smyczy, jak na haszczaka oczywiście. Pomimo wieku, Lola jest aktywnym psem potrafiącym nadal swobodnie biegać po kilka kilometrów i swobodnie odbywać wielokilometrowe wędrówki. Jest również bardzo spokojna podczas jazdy autem – kładzie się i zasypia 🙂. Stosunek do innych psów jest bardzo różny. Lola w tych kontaktach jest bardzo nie ufna i często obszczekuje inne psy ale mamy wrażenie że jest to do przepracowania.

Aktywność psa: umiarkowana
Potrzeby psa: długie spacery – opcjonalnie bardzo wolne wybiegania